פרסום בגוגל

רואים תוצאות מיידיות

בניגוד לשיטות שיווק אחרות, כמו הקידום האורגני, אשר פירותיו נקצרים חודשים לאחר תחילתו – בפרסום הממומן בגוגל, מרגע עליית הקמפיין לאוויר, הוא מופיע בתוצאות החיפוש ומתחיל להחזיר את ההשקעה.

מופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש

המודעות הפרסומיות מופיעות בארבעת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. כמו כן הן זוכות להבלטה ולהדגשה, מה שגורם ליותר גולשים ללחוץ עליהן.

משלמים רק על המבקרים שהגיעו לאתר

הפרסום בגוגל נמדד לפני הכל ואחרי הכל בתוצאות. הגולש ראה את המודעה שלכם אך לא הקליק? לא שילמתם. משלמים רק כאשר הגולשים לוחצים על המודעה ומגיעים לאתר.

HOW DOES IT WORK

איך אנחנו עושים את זה?

ניהול יומי ושיפור

לאחר שהקמפיין עולה לאוויר, אנו מבצעים מעקב אחר ביצועי המודעות בפלטפורמות השונות. מבצעים עדכונים בתקציב ובמודעות על מנת להשיג ציון איכות גבוה מגוגל ואת המחיר המשתלם ביותר לקליק תוך שאנו מוודאים כי המודעה שלכם תמיד מוצגת בטופ.

בניית קמפיין מנצח

בהתאם לתובנות ממחקר השוק, הקופירייטרים שלנו מנסחים עבורכם מודעות פרסומיות מקצועיות. לאחר מכן מומחי ה-SEM שלנו מחברים הכל לביטויים הרלוונטים, מגדירים את התמחור ומעלים לאוויר קמפיין אינטרנטי מקצועי ומותאם אישית עבורכם.

מחקר שוק מקצועי

אנו מבצעים בדיקה יסודית על מנת להבין כיצד ובאיזה נפח הגולשים מחפשים את המוצר או השירות שלכם. לאחר מכן בודקים את הפוטנציאל של כל ביטוי והרלוונטיות שלו אליכם. זהו השלב החשוב ביותר אשר מגדיר את המתווה להמשך הקמפיין.

רוצים לדעת האם העסק שלכם מתאים לפרסום בגוגל?

All rights reserved 10plan 2020 ©